اخبار

شکستگی خط لوله 350 میلی متری میدان قدس رفع شد

شکستگی خط لوله 350 میلی متری میدان قدس رفع شد

 شکستگی خط لوله 350 میلی متری میدان قدس که در اثر نشست زمین رخ داده بود، با تلاش نیروهای علمیاتی ناحیه نیاوران آبفای منطقه یک رفع شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک،  حسین افراسیابی مدیر امور بهره‌برداری ناحیه دو آبفای منطقه یک از رفع کامل این حادثه خبر داد و گفت: این حادثه در ضلع شمالی میدان قدس رخ داد و نیروهای عملیاتی پس از اطلاع از وقوع حادثه در محل حاضر شدند و با اجرای نشت یابی و تعیین محل دقیق شکستگی خط لوله، عملیات حفاری انجام و با تعویض بخشی از خط لوله که دچار شکستگی شده بود این عملیات بعدازظهر دیروز پایان یافت.

افراسیابی اضافه کرد: در حال حاضر جریان آب در این خط لوله به صورت کامل برقرار شده است و در هیچ نقطه از محدوده انجام عملیات ،قطع آب وجود ندارد.

مدیر امور بهره برداری نیاوران در پایان از تلاش نیروهای عملیاتی قدردانی کرد و اظهار داشت: وجود خط لوله شرکت گاز در نزدیکی این خط لوله انجام عملیات را با مشکلاتی مواجه کرده بود، اما نیروهای عملیاتی ناحیه نیاوران که از سوی یک گروه امدادی از ناحیه سه آبفای منطقه یک همراهی می شدند، با دقت و بدون ایجاد مشکل خاصی موفق به تعمیر این خط لوله شدند.   

۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید