اخبار

اجرای مانور کاهش فشار آب در ناحیه دو آبفای منطقه یک

اجرای مانور کاهش فشار آب در ناحیه دو آبفای منطقه یک

با اجرای مانور کاهش فشار آب در ناحیه دو آبفای منطقه یک آمادگی نیروهای عملیاتی برای مقابله با کمبود آب مورد سنجش قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی ناحیه دو، حسین افراسیابی مدیر امور بهره برداری ناحیه به تشریح فعالیت های انجام شده در این مانور پرداخت و گفت: در این مانور براساس یک برنامه زمان بندی مشخص و هماهنگی های به عمل آمده با سامانه 122، فشار آب در برخی از نقاط شبکه کم شد تا با شناسایی نقاط کور شبکه عملکرد دستگاه های فشار شکن مورد ارزیابی قرار گیرد.

او اضافه کرد: براساس سناریو  آدرس و شماره اشتراک مشترکینی که دچار کمبود فشار آب شده بودند در اختیار قسمت بهره برداری قرار گرفت و نیروهای عملیاتی به سرعت برای رفع مشکلات احتمالی به محل مراجعه کردند.

افراسیابی ادامه داد: در بخش دیگری از این مانور عملکرد دستگاه های کنترلگر نصب شده روی شیرهای فشار شکن مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت تا در صورت وجود کارکرد نامناسب برخی از آنها، اقدامات بعدی برای رفع این مشکلات اندیشیده شود.

مدیر امور بهره برداری ناحیه دو در پایان اظهار داشت: اجرای این مانور سطح آمادگی و خدمت رسانی را در مواقع ضروری و بحرانی بالا می برد.

خاطر نشان می شود مانور کمبود آب از  12 آبان‌ماه در نواحی سه گانه آبفای منطقه یک شروع شده است و تا  10 آذر ماه  نیز ادامه خواهد داشت.  

۲۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید