اخبار

بدون قطع آب مشترکان / عملیات سه راه گیری از خط 500 میلی متری خیابان ونک انجام شد

بدون قطع آب مشترکان / عملیات سه راه گیری از خط 500 میلی متری خیابان ونک انجام شد

       با وجود موانع ناشی از کابل کشی نابجای پیمانکار شرکت برق، عملیات سه راه گیری از خط 500 میلی متری خیابان ونک با تلاش نیروهای عملیاتی ناحیه سه در سریع ترین زمان ممکن انجام شد.

      به گزارش روابط عمومی آبفای ناحیه سه، مجتبی اصغری مدیر آب و فاضلاب ناحیه سه با اعلام این خبر گفت: عملیات سه راه گیری در خیابان ونک که به دلیل کابل کشی نابجای پیمانکار شرکت برق در گذشته با موانع متعددی روبرو شده بود، با تلاش نیروهای عملیاتی ناحیه و با استفاده از روش نصب کمربند انشعاب گیری با موفقیت انجام پذیرفت.

       اصغری اضافه کرد: مدتها قبل شرکت برق بدون در نظر گرفتن حریم خط لوله، مبادرت به کابل کشی در مجاورت خط لوله آب کرده بود که این امر مانع از انجام عملیات سه راه گیری به روش معمول می شد. سرانجام پس از پیگیری های مداوم بَست(Clamp)انشعاب‌گیری که انشعاب 100 میلی متری را از روی خط 500 میلی متری جدا می کند، خریداری و نصب آن بدون قطع آب ساکنین آن محدوده و با صرف هزینه کمتر در زمان بسیار کوتاه تری انجام گرفت. 

       اصغری در پایان درباره  مزیت های این روش نسبت به روش های پیشین اظهار داشت:  با استفاده از این بَست(Clamp)، نصب کمربند انشعاب بدون قطع آب صورت میگیرد و مشترکین محدوده مشکل بی‌آبی و قطع آب را نخواهند داشت. در شرایطی که در کشور  با مشکل کم آبی شدید مواجه هستیم، با استفاده از این روش از هدر رفت آب جلوگیری می شود و علاوه بر آن نه تنها این عملیات در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد، بلکه هزینه خرید و نصب آن نیز نسبت به روش‌های پیشین بسیار کمتر است. 

۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید