اخبار

مشارکت مدیرعامل و جمعی از همکاران آبفای منطقه یک در حمایت از کانون نیکوکاری "سرو"

مشارکت مدیرعامل و جمعی از همکاران آبفای منطقه یک در حمایت از کانون نیکوکاری "سرو"

صحبت از کودکانی است که متاسفانه بسیاری از آنها از داشتن نعمت آغوش پرمهر پدر و مادر محروم‌اند و بهار و خزان زندگی شان را نه در کانون گرم خانواده، بلکه در جایی دیگر سر می کنند.  آری! این کودکان معصوم از نعمت هایی محروم اند که حتی تصور نداشتنش نیز برای ما سخت است. کودکانی که گرچه زندگی را با تلخی و سیاهی سپری می کنند ولی مانند همه کودکان این سرزمین آرزوهایی شیرین و شاد در سر دارند.

   صحبت از مشارکت در امری خداپسندانه است، مرتبط با کودکانی که برای بهبود زندگی شان چشم امید به دستان پرخیر ما دارند تا به شکرانه نعمت هایی  که زندگی مان را سرشار کرده  بار کوچکی از شانه های نحیف  آنان برداریم.

       در همین نزدیکی، کانون  "سرو" با همکاری جمعی از کارکنان آبفای جنوب شرق و آبفای استان و منطقه یک شهر تهران با هدف بهبود وضعیت معیشتی کودکان، بسترسازی مناسب برای تحصیل و استمرار آن در کودکان بی سرپرست و تک سرپرست برخی از مناطق حاشیه ای و محروم استان تهران فعالیت می کند. این کانون که از سال 86 با همت جمعی از همکاران شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی آغاز به کار نمود در سال1392، پروانه فعالیت خود را از بهزیستی با شماره ثبت 313  دریافت کرد و از آن زمان تاکنون با نام  "سرو امید آفتاب" فعالیت می کند.  امروزه این کانون بیش از 110 کودک نیازمند را تحت پوشش دارد و  فعالیت اش در طرح های مختلفی تقسیم بندی شده است: طرح درمان، طرح خورشید (درمان و بازگشت به تحصیل کودکان معتاد)، طرح آموزش (اختصاص یاوران آموزشی برای بازگشت به تحصیل کودکان ترک تحصیل کرده)، طرح سرپرستی مجازی کودکان، طرح توانمند سازی و کارآفرینی مادران سرپرست خانوار و ...

اخیراً مدیرعامل و جمعی از همکاران آبفای منطقه یک نیز به جمع حامیان کانون پیوستند و  در یک اقدام نیکوکارانه ،در تامین هزینه های شروع سال تحصیلی کودکان تحت پوشش  مشارکت کردند.

    شهروندان و همکاران گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در این کانون می توانند با سرکار خانم پیام خادم صبا، همکار محترم آزمایشگاه آب آبفای منطقه یک به شماره تلفن 26113096 و یا شماره تلفن موسسه (36255111 ) تماس حاصل نمایند.

همچنین با مراجعه به  تارنمای اینترنتی موسسه به آدرس http://www.kanoonesarv.org   می توان اطلاعات بیشتری  از فعالیت های موسسه و شرایط عضویت در آن و همچنین گزارشی از مهمترین فعالیت های این موسسه را مشاهده کرد.

 بیایید دست در دست هم برای این فرشته های مهربان که کویری از محبت در چشمانشان موج می زد، پیام آور سرسبزی و شادمانی باشیم. 

۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید