اخبار

اجرای ممیزی داخلی سیستم مدیریت انرژی در آبفای منطقه یک

اجرای ممیزی داخلی سیستم مدیریت انرژی در آبفای منطقه یک

با اجرای ممیزی داخلی در 6 ساختمان آبفای منطقه یک این ساختمان ها از نظر مطابقت با استانداردهای مدیریت انرژی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، علی اکبر ملکوتی معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت در این زمینه گفت: این 6 ساختمان که شامل ساختمان های ستادی، دیباجی، زرگنده، نیاوران، شهرک غرب و نقلیه محلاتی هستند با مراجعه گروه ممیزی از نظر رعایت الزامات و مطابقت با استانداردها ارزیابی شدند.

ملکوتی مهمترین هدف این ممیزی را تمدید گواهی نامه ISO 50001 شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: آبفای منطقه یک به عنوان یکی از اولین شرکت های زیر مجموعه آبفای استان تهران سال 1392 موفق به دریافت گواهی نامه ISO 50001 در زمینه مدیریت مصرف انرژی شده بود و در سال 1393 نیز پس از انجام ممیزی شخص ثالث این گواهی نامه تمدید شد.

معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک درباره مهمترین محورهای ممیزی انجام شده گفت: در این ممیزی میزان مطابقت تجهیزات ساختمان ها با استانداردهای ISO 50001، پروژه های بهبود تعریف شده، خط مبنای ساختمان ها و همچنین تحلیل میزان مصرف حامل های انرژی از نظر مطابقت با استانداردها مورد ارزیابی قرار گرفت. 

ملکوتی وضعیت ساختمان های بررسی شده از نظری مدیریت انرژی را خوب ارزیابی کرد و افزود: براساس نتایج حاصله از این ارزیابی دو ساختمان دیباجی و زرگنده بالاترین میزان مطابقت با استانداردهای مورد نظر را داشتند. همچنین نتایج ممیزی نشان دهنده این نکته است که شرکت برای سومین سال پیاپی آمادگی انجام ممیزی شخص ثالث و تمدید گواهی نامه مورد نظر را دارد. 

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید