اخبار

انشعاب غیرمجاز دو اینچی بوستان صبا کشف و جمع آوری شد

انشعاب غیرمجاز دو اینچی بوستان صبا کشف و جمع آوری شد

یک رشته انشعاب غیر مجاز دو اینچی در خیابان نلسون ماندلا در ادامه پیمایش فضاهای سبز محدوده آبفای ناحیه یک کشف و جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، علی خالقی نیا عضو گروه شناسایی انشعاب های غیر مجاز ناحیه یک با اعلام این خبر گفت: این رشته انشعاب که در بوستان صبا قرار داشت همانند بسیار دیگری از موارد کشف شده به صورت غیر مجاز از طرف پیمانکاران فضای سبز شهرداری منطقه سه و با انجام لوله گذاری برای آب‌رسانی به فضای سبز خیابان ماندلا استفاده می‌شد.

خالقی درباره چگونگی کشف این انشعاب غیر مجاز گفت:در جریان انجام پیمایش پارک‌ها به همراه جمعی از اعضاء گروه شناسایی انشعاب های غیرمجاز به این بوستان نیز مراجعه کردیم و با مشاهده جریان آب در زیر دریچه بزرگ فلزی متعلق به شهرداری احتمال دادیم در این پارک انشعاب غیرمجاز وجود داشته باشد.

او ادامه داد: پس از برداشتن این دریچه متوجه شدیم یک رشته انشعاب دو اینچی به صورت غیرمجاز به انشعاب آب شرب داخل بوستان اتصال یافته است و برای آبیاری فضای سبز خیابان ماندلا مورد استفاده قرار می گیرد.

خالقی نیا در پایان از ارسال مدارک جمع آوری شده به کمیته انشعابات غیرمجاز ناحیه و پیگیری مسائل حقوقی آن از طریق این کمیته خبر داد. 

۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید