اخبار

رفع شکستگی خط لوله 80 میلی متری خیابان ستار کشانی

رفع شکستگی خط لوله 80 میلی متری خیابان ستار کشانی

اجرای  ساختمان سرویس بهداشتی عمومی توسط شهرداری تهران روی خط لوله 80 میلی‌متری آب و فاضلاب شکستگی این خط لوله را در پی داشت.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، حسین خانی مدیر ناحیه یک از وقوع این حادثه در نزدیکی تقاطع بزرگراه شهید صدر و خیابان شریعتی خبر داد و گفت: نیروهای عملیاتی امداد در پی تماس های زیاد مشترکان درباره وقوع افت فشار در خیابان ستار کشانی به محل مراجعه کردند و پس از انجام بررسی های لازم مشخص شد اجرای ساختمان سرویس بهداشتی عمومی توسط شهرداری روی خط لوله و فشار زیاد این ساختمان باعث شکستگی خط لوله 80 میلی متری چدنی شده است.

خانی در ادامه از رفع کامل شکستگی خط لوله و افت فشار این خیابان خبر داد و اظهار داشت: با حضور نیروهای عملیاتی در محل عملیات نشت یابی در سریع ترین زمان ممکن انجام و شکستگی این خط لوله شناسایی شد. البته با توجه به احتمال وقوع دوباره حوادثی از این دست، نیروهای عملیاتی این خط لوله را با انجام 20 متر لوله گذاری از زیر ساختمان سرویس بهداشتی خارج کردند.

مدیر ناحیه یک آبفای منطقه یک در پایان با ابراز تاسف از وقوع اینگونه حوادث گفت: امیدوارم سازمان هایی همچون شهرداری پیش از اجرای عملیات های ساختمانی و عمرانی خود هماهنگی هایی نیز با سازمان های خدماتی مانند آب، برق و گاز انجام دهند تا از بروز این گونه حوادث جلوگیری شود. 

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۲۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید