اخبار

مسابقات فوتسال آبفای استان تهران/ آبفای منطقه یک به نایب قهرمانی بسنده کرد

مسابقات فوتسال آبفای استان تهران/ آبفای منطقه یک به نایب قهرمانی بسنده کرد

تیم فوتسال آبفای منطقه یک  همچون سال گذشته این بار نیز با قبول شکست در ضربات پنالتی از کسب عنوان قهرمانی بازماند و به نایب قهرمانی مسابقات جام رمضان فوتسال آبفای استان تهران بسنده کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، در دیدار نهایی این مسابقات دو تیم آبفای منطقه یک و  آبفای جنوب شرقی تهران به مصاف یکدیگر رفتند و در حالی که در طول بازی توپ و میدان کاملاً در اختیار تیم آبفای منطقه یک بود، دو تیم در وقت قانونی به نتیجه تساوی 2 بر 2 رضایت دادند. اما در ضربات مرگبار پنالتی این تیم آبفای جنوب شرقی بود که بهتر عمل کرد و با شکست 3 بر 2 حریف خود عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

آبفای منطقه یک در طول بازی برتری قابل ملاحظه ای نسبت به حریف خود داشت و بازیکنان در زمین بازی هماهنگی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند اما دریافت دو گل بد در همان دقایق ابتدایی بازی کار را برای بازیکنان آبفای منطقه یک سخت کرد. هر چه از زمان بازی بیشتر می‌گذشت فشار آبفای منطقه یک برای جبران این نتیجه بیشتر می شد تا اینکه تلاش بازیکنان نتیجه داد و آبفای منطقه یک دو بار توسط محمد رضا حمزه لو به گل رسید. حتی در دقایق پایانی آبفای منطقه یک با فرصت های خوبی که ایجاد کرد می توانست کار را تمام کند؛ اما این اتفاق رخ نداد و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد.

در ضربات پنالتی نیز هر کدام از تیم ها یک ضربه خود را از دست دادند تا کار به ضربات تک به‌تک بکشد و آبفای منطقه یک با از دست دادن اولین ضربه خود عنوان قهرمانی را به حریف واگذار کرد. 

 آبفای منطقه یک در طول سه سال گذشته همواره در دیدار نهایی جام رمضان آبفای استان تهران حاضر بوده است که طی آن موفق به کسب یک عنوان قهرمانی و دو عنوان نایب قهرمانی این مسابقات شده است.

۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید