اخبار

راه اندازی نرم افزار مدیریت دانش در شرکت آبفای منطقه یک

راه اندازی نرم افزار مدیریت دانش در شرکت آبفای منطقه یک

با تلاش گروه  پژوهش ، بهبود مدیریت و ارزیابی عملکرد نرم افزار مدیریت دانش در شرکت  آبفای منطقه یک راه اندازی شد و کارکنان شرکت از این پس می توانند با استفاده از این نرم افزار اطلاعات دانشی خود را ثبت و پیاده سازی کنند.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، مهدی افروخته طالقانی رئیس گروه پژوهش، بهبود مدیریت و ارزیابی عملکرد در این زمینه گفت:  در حال حاضر، سیستم جامع نرم افزاری مدیریت دانش در شرکت آبفای منطقه یک راه اندازی شده است و تمامی کارکنان در آن عضو هستند. هر کدام از کارکنان آبفای منطقه یک می توانند از طریق آدرس، نام کاربری و رمز عبور به پروفایل شخصی خود دسترسی داشته باشند.

افروخته در ادامه به مزایای انگیزشی در نظر گرفته شده برای کارکنان پیشرو در این سیستم اشاره کرد و اظهار داشت: براساس آیین نامه های انگیزشی و تشویقی  به ثبت کنندگان و ارزیابان دانش، پاسخ دهندگان به پرسش های مطرح شده و نظر دهندگان در مورد دانش های مطرح شده در  سیستم مزایایی تعلق خواهد گرفت. 

 رئیس گروه پژوهش آبفای منطقه یک استفاده از سیستم مدیریت دانش و ثبت اطلاعات دانشی را یکی از ویژگی های شرکت های پیشرو عنوان و تصریح کرد: رشد روز افزون دانش و ضرورت شناسایی و انتقال آن ایجاب می‌کند که سازما‌نها از راهکارهایی نوین به منظور ساماندهی شرایط موجود بهره مند شوند. حدود 30 سال از عمر بحث مدیریت دانش در دنیا می گذرد،  و در این مدت بیشتر سازمان های بزرگ با سرعتی باورنکردنی نسبت به پیاده سازی آن اقدام کرده اند؛ بگونه ای که در سال 2003 بیش از 70% از 500 شرکت برتر دنیا اذعان داشتند که از مزایای استقرار مدیریت دانش بهره‌مند شده اند. همچنین در 10 سال اخیر تمامی50 شرکت حاضر در صدر لیست برترین شرکت های دنیا، مدیریت دانش را در سازمان خود پیاده کرده اند. 

۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید