اخبار

جلسه ماهانه شورای مدیران حراست آبفای استان تهران برگزار شد

جلسه ماهانه شورای مدیران حراست آبفای استان تهران برگزار شد

جلسه ماهانه شورای مدیران حراست آبفای استان تهران با حضور مدیر حراست آبفای استان تهران، مدیرعامل آبفای منطقه یک و مدیران حراست شرکت های زیر مجموعه به میزبانی آبفای منطقه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در ابتدای این جلسه احمد سلامت مدیرعامل آبفای منطقه یک ضمن تقدیر از زحمات و اقدامات مثبت و موثر انجام شده توسط دفتر حراست آبفای منطقه یک، از حمایت های مدیر دفتر حراست آبفای استان تهران نیز تشکر کرد و ضمن تاکید بر ارجحیت پیشگیری در این حوزه، تعامل هر چه بیشتر  میان دفاتر حراست و کارکنان شرکت را خواستار شد به نحوی که همیشه احساس نیاز به این دفتر در بین کارکنان وجود داشته باشد.

در ادامه این جلسه مهدی حسین پور مدیر دفتر حراست و امور محرمانه آبفای  استان تهران از همکاری های بسیار ارزنده مدیرعامل و مدیر دفتر حراست آبفای منطقه یک تشکر کرد و گفت: خوشبختانه با وجود آقای مهندس سلامت و همچنین آقای آهنگری ما کمترین مسائل و مشکلات را در بین شرکت های زیر مجموعه در شرکت آبفای منطقه یک داشته ایم.

حسین پور در پایان با تاکید بر جوان گرایی و لزوم استفاده از نیروهای متعهد در مجموعه حراست و شرکت ها، خواستار برخورد همراه با رأفت اسلامی از سوی مسئولان حراست در مسائل مختلف شد.

در این جلسه همچنین بعد از صحبت های مدیرعامل آبفای منطقه یک و مدیر دفترحراست آبفای استان تهران، گزارش عملکرد سال 1393 دفتر حراست توسط مدیر این دفتر ارائه شد و پس از آن شرکت کنندگان در خصوص مسائل مختلف حوزه حراست به بحث و تبادل نظر پرداختند.   

۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۲۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید