اخبار

به میزبانی آبفای منطقه یک/ اولین جلسه ماهانه مدیران روابط عمومی آبفای استان تهران برگزار شد

به میزبانی آبفای منطقه یک/ اولین جلسه ماهانه مدیران روابط عمومی آبفای استان تهران برگزار شد

اولین نشست ماهانه سال 1394 مدیران روابط عمومی شرکت های زیر مجموعه آبفای استان تهران به میزبانی آبفای منطقه یک برگزار و درباره مسائل مختلف این حوزه بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، با توجه به در پیش بودن هفته صرفه جویی، بحث و تبادل نظر درباره اجرای هر چه بهتر برنامه های این هفته یکی از محورهای مهم این نشست بود که در آن بر آمادگی کامل شرکت ها برای بهره مندی از فرصت‌های ایجاد شده در زمینه آموزش و فرهنگ سازی در این هفته تاکید شد.

بحث و تبادل نظر درباره ایجاد وحدت رویه در زمینه ارسال پیامک های فرهنگی، آموزشی و اطلاع رسانی و تشریح نتایج رتبه بندی شرکت های زیرمجموعه آبفای استان تهران که از بازدید دوره ای سال گذشته کارشناسان روابط عمومی استان تهران به دست آمده است، بخش دیگری از مباحث مطرح شده در این نشست بود.

 در ابتدای این جلسه، هاله شجاعی مدیر روابط عمومی آبفای منطقه یک گزارش عملکرد این واحد در سال 93 و ابتدای سال 94 را ارائه کرد. این گزارش در حوزه هایی همچون آموزش همگانی، ارتباطات، انتشارات و تبلیغات، پژوهش و نظرسنجی و مراسم و مناسبت ها تدوین شده است.

این جلسه با حضور فرزانه چاوش باشی، مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران و مدیران روابط عمومی مناطق زیر مجموعه در محل سالن کنفرانس آبفای منطقه یک برگزار شد.   

۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید