اخبار

شکستگی خط لوله 100 میلی متری خیابان مقدس اردبیلی برطرف شد

شکستگی خط لوله 100 میلی متری خیابان مقدس اردبیلی برطرف شد

نفوذ جریان آب به داخل  موتورخانه مجتمع مسکونی مروارید که در اثر شکستگی خط لوله 100 میلی متری در  خیابان مقدس اردبیلی ایجاد شده بود ، توسط  گروه عملیاتی امداد ناحیه سه شناسایی و تعمیر شد .

   به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب ناحیه سه ، حسین افراسیابی مدیر بهره برداری این ناحیه ، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : نیروهای پست امداد ناحیه پس از اعلام عوامل سازمان آتش نشانی درباره ورود حجم زیاد آب به داخل موتور خانه این مجتمع مسکونی که در خیابان عمید قرار دارد به سرعت وارد عمل شدند و پس از انجام بررسی های لازم و اجرای عملیات نشت یابی مشخص شد این حادثه در اثر شکستگی خط لوله 100 میلی متری رخ داده است.

   وی ادامه داد:  پس از قطع جریان آب از ورودی شبکه و  مشخص شدن منشاء آب زدگی، ابتدا محدوده قطع آب به 35 اشتراک کاهش داده شد  و در ادامه این خط لوله تعمیر شد.

    افراسیابی افزود : مهمترین مانع در جریان رسیدگی به این حادثه، ضخامت 35 سانتی‌متری زیر سازی بتنی و همچنین توقف خودرو ها در طول مسیر خط لوله بود که با این وجود عملیات حفاری و تعمیر لوله در سریع ترین زمان ممکن انجام و این خط لوله دوباره در مسیر بهره برداری قرار گرفت.   

۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵
روابط عمومی آبفای منطقه یک |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید