اخبار

پایان مسابقات داخلی آبفای منطقه یک/ حوزه مدیرعامل قهرمان مسابقات فوتسال شد

پایان مسابقات داخلی آبفای منطقه یک/ حوزه مدیرعامل قهرمان مسابقات فوتسال شد

تیم فوتسال حوزه مدیرعامل با برتری برابر تیم زرگنده قهرمان سومین دوره مسابقات فوتسال داخلی آبفای منطقه یک شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، رقابت های رده بندی و نهایی این دوره از مسابقات چهارشنبه گذشته در محل سالن ورزشگاه هنگام برگزار شد و تیم های حوزه مدیرعامل، زرگنده و معاونت مالی و پشتیبانی به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم این مسابقات شدند.

در دیدار نهایی رقابت های امسال دو تیم حوزه مدیرعامل و زرگنده برابر یکدیگر صف آرایی کردند که این بازی در پایان با نتیجه 2 بر یک به سود حوزه مدیرعامل خاتمه یافت. محمد دبیری هر دو گل تیم حوزه مدیرعامل را به ثمر رساند و مجید حسنی زننده تک گل زرگنده در دیدار نهایی بود.

در دیدار رده بندی نیز تیم های معاونت مالی و پشتیبانی و ناحیه دو به مصاف یکدیگر رفتند که تیم معاونت مالی و پشتیبانی با برتری 3 بر 2 برابر حریف خود عنوان سوم این مسابقات را به دست آورد. مجتبی شیری دو گل و محمود دستان منش یک گل برای معاونت مالی و پشتیبانی و ابوالفضل عسکری و محمد رضا حمزه لو نیز هر کدام یک گل برای ناحیه دو در این دیدار به ثمر رساندند.

 دیدار های مرحله نهایی در حضور جمع زیادی از همکاران و علاقمند به فوتسال در سالن ورزشی هنگام برگزار و در پایان جام های تیم های اول تا سوم به سرمربیان آنها اهداء شد.

تیم ناحیه دو به عنوان تیم اخلاق این دوره از رقابت ها برگزیده شد.

اسامی بازیکنان تیم حوزه مدیرعامل:

فرشاد فرشین- مهدی اعلمی- فرهاد فرشین- مهدی سیفی کار- حسن امانی- محمد دبیری- سید مهدی موسوی- علی مظفری- عباس عباس زاده- عباس کیانوش

سرمربی: غلامرضا سیف

سرپرست: حسین خانی 

۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸
روابط عمومی آبفای منطقه یک |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید