اخبار

بخشی از شبکه توزیع آب در بلوار دریا بازسازی شد

بخشی از شبکه توزیع آب در بلوار دریا بازسازی شد

50 متر خط لوله آب رسانی در بلوار دریا به علت مشاهده آب زدگی در دیواره مجتمع در حال ساخت این محدوده توسط نیروهای عملیاتی امداد ناحیه سه بازسازی شد.

به گزارش روابط عمومی ناحیه سه، حسین افراسیابی، مدیر امور بهره برداری ناحیه، رانش جزیی زمین و شکستگی یک رشته انشعاب آب در جریان گودبرداری 30 متری این مجتمع در حال ساخت را علت آب زدگی عنوان کرد و اظهار داشت: نیروهای عملیاتی ناحیه سه پس از  اعلام عوامل اجرایی پروژه درباره نشست آب از دیوار شمالی شرقی به سرعت به محل مراجعه کردند و پس از کشف شکستگی یک رشته انشعاب در همجواری پروژه، تعمیرات لازم توسط همکاران امداد انجام شد.

وی در ادامه گفت: با وجود این و به علت اینکه نشتی آب همچنان از دیواره این پروژه ادامه داشت، عملیات نیروهای اجرایی با نصب یک دستگاه شیر خط 150 میلی‌متری و همچنین نشت یابی و حفاری های موضعی در طول مسیر شبکه ادامه یافت که خوشبختانه موردی مبنی بر آب‌زدگی مشاهده نشد. 

 افراسیابی در پایان تصریح کرد: به پیشنهاد مدیر ناحیه و تایید معاون مهندسی و توسعه برای از بین بردن هر گونه شک و شبهه و پس از دریافت مجوز های لازم کلیه خطوط شبکه و انشعاب های محدوده همجوار گودبرداری یک روزه بازسازی شد.

 

۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید