اخبار

آبفای منطقه یک به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال آبفای استان تهران دست یافت

آبفای منطقه یک به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال آبفای استان تهران دست یافت

تیم فوتسال آبفای منطقه یک با برتری برابر تیم حراست آبفای استان تهران به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال دهه فجر آبفای استان تهران دست یافت.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، دیدار نهایی این رقابت ها روز گذشته در سالن ورزشگاه هنگام و با حضور جمع زیادی از علاقمند فوتسال برگزار شد و در پایان آبفای منطقه یک در دیدار جذاب و نزدیک با نتیجه 3 بر 2 برابر حریف به برتری رسید.

بازیکنان آبفای منطقه یک در این دیدار شروعی طوفانی داشتند و در همان دقایق ابتدایی سه بار دروازه حریف خود را گشودند. در ادامه تیم حراست آبفای استان تهران به خود آمد و توانست دو گل از سه گل خورده خود را جبران کند. اما نتیجه 3 بر 2 تا پایان این دیدار باقی ماند تا آبفای منطقه یک قهرمان این مسابقات شود. 

تیم های فوتسال آبفای منطقه 3 و آبفای منطقه 5  برگزار کننده دیدار رده بندی این رقابت ها بودند که در پایان آبفای منطقه 3 با برتری 3 بر 2 برابر حریف خود عنوان سوم این مسابقات را از آن خود کرد.

رقابت های این دوره از مسابقات فوتسال دهه فجر آبفای استان تهران با شرکت 16 تیم به میزبانی آبفای منطقه یک در چهار گروه  چهار تیمی برگزار و با انجام 32 بازی خاتمه یافت. 

اسامی تیم فوتسال آبفای منطقه یک: 

محمود دستان منش- اسماعیل احتشامی فر- مهدی سیفی کار- کریم بازیان- آلبرت میناسیان- سرژیک بانوک- محمد دبیری- مجید حسنی گنجی- محمدرضا حمزه لو- پرویز رضایی

سرمربی: پاشا فروزش

سرپرست: محسن تاجیک

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰
روابط عمومی آبفای منطقه یک |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید