اخبار

با همکاری شرکت آبفای منطقه یک و آموزش و پرورش/ کارگاه آموزشی «جغرافیای آب ها» برگزار شد

با همکاری شرکت آبفای منطقه یک و آموزش و پرورش/ کارگاه آموزشی «جغرافیای آب ها» برگزار شد

با همکاری شرکت آب و فاضلاب منطقه یک کارگاه آموزشی یک روزه ای با موضوع جغرافیای آب ها برای دبیران جغرافیای آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، میترا ناصری، مسئول گروه آموزشی جغرافیای آموزش و پرورش منطقه یک هدف از برگزاری این کارگاه را آشنایی دبیران جغرافیا با مسائل مربوط به کمبود آب عنوان کرد و گفت: دبیران جغرافیای مدارس برای آموزش درس مربوط به جغرافیای آب ها نیازمند آشنایی با مسائل مربوط به کمبود آب و  خشکسالی در کشور و همچنین کلانشهر تهران هستند. این کارگاه نیز با همین هدف و با حضور 60 نفر از دبیران جغرافیای مناطق یک، 2 و 3 آموزش و پرورش در سالن اجتماعات مدرسه شهید بهشتی برگزار شد.

وی درباره محتوای آموزشی ارائه شده در این برنامه یک روزه اظهار داشت: دبیران حاضر در این کارگاه افزون بر آشنایی با تاریخچه آب و منابع تامین آب تهران، با همکاری گروه مروجان فرهنگ مصرف آبفای منطقه یک، راهکاری های گذار از خشکسالی را نیز فراگرفتند.

ناصری در پایان از برگزاری این کارگاه با همکاری گروه آموزشی شیمی آموزش و پرورش منطقه یک خبر داد و افزود: پیش از شروع کارگاه دبیران جغرافیا با حضور در محل تصفیه خانه های شماره 3 و 4  تهران با مراحل تصفیه آب آشنا شدند. 

۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۴:۱۱
روابط عمومی آبفای منطقه یک |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید