اخبار

در آبفای منطقه یک: عملیات میدانی آزمون کنتورهای با قطر یک اینچ و بالاتر آغاز شد

در آبفای منطقه یک: عملیات میدانی آزمون کنتورهای با قطر یک اینچ و بالاتر آغاز شد

عملیات میدانی آزمون کنتورهای قطر یک اینچ و بالاتر با هدف سنجش دقت و  شناسایی موارد مشکوک به دستکاری در آبفای منطقه یک آغاز شد.

مدیر دفتر نظارت بر امور مشترکین آبفای منطقه یک از اجرای این عملیات با همکاری ماموران قرائت کنتور خبر داد و گفت: این طرح با استفاده از گزارش های واحد خدمات ماشینی شرکت در خصوص اشتراک هایی که مصارف کمتر از 9 متر مکعب برای هر واحد در ماه دارند، انجام می شود و طی آن کنتورها با مراجعه ماموران اجرایی مورد بررسی قرار می گیرند.

وی افزود: تاکنون 37 دستگاه کنتور در محل مورد آزمایش قرار گرفته اند که از این تعداد 9 دستگاه کنتور با تایید دستکاری، شناسایی و گزارش تهیه شده و به منظور طی کردن مراحل قانونی، همراه با مستندات کامل به دفاتر حراست و امور محرمانه و حقوقی و رسیدگی به شکایات آبفای منطقه یک ارسال شده است.

عرب زاده ادامه داد: این عملیات در حال حاضر با سنجش کنتورهای با قطر یک اینچ و بالاتر انجام می شود و در آینده فرایند بررسی کنتور های کمتر از قطر یک اینچ نیز انجام خواهد شد.

مدیر دفتر نظارت بر امور مشترکین آبفای منطقه یک در پایان از مشترکان درخواست کرد با توجه به اینکه کنتور آب به عنوان امانت شرکت آب و فاضلاب و ترازوی سنجش در داخل املاک مشترکان قرار دارد، در صورت مراجعه افراد سودجو برای دستکاری کنتور، مراتب را برای پیگیری و جلوگیری از بروز تخلفات احتمالی،به دفتر حراست و امور محرمانه(شماره تلفن 22702581) این شرکت اعلام نمایند.   

۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید