اخبار

براساس ارزیابی آبفای استان تهران؛ درگاه اطلاع رسانی آبفای منطقه یک رتبه نخست را کسب کرد

براساس ارزیابی آبفای استان تهران؛ درگاه اطلاع رسانی آبفای منطقه یک رتبه نخست را کسب کرد

براساس ارزیابی انجام شده در خصوص عملکرد درگاه اطلاع رسانی شرکت های زیرمجموعه آبفای استان تهران، آبفای منطقه یک رتبه برتر استان تهران را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، مدیر دفتر آمار و فناوری اطلاعات با اعلام این خبر گفت: این ارزیابی از سوی دفتر آمار و فناوری اطلاعات استان تهران و در زمینه به روزرسانی بخش های مختلف درگاه مانند حوزه مدیرعامل، حوزه روابط عمومی، بخش مشترکین و تحقیقات و پژوهش انجام و شرکت آبفای منطقه یک بین 12 شرکت زیر مجموعه عنوان نخست را به دست آورد.

مهرزاد خائیز با اشاره به بخش هایی دیگری که در این ارزیابی مورد توجه قرار گرفته است اظهار داشت: مهم ترین عوامل سنجش شرکت ها در زمینه رعایت استانداردهای متنی،  راه اندازی خدمات تعاملی و پاسخگویی، ایجاد فرم های تعیین وقت ملاقات، خدمات اطلاع رسانی مطلوب به مشترکان، نمایش قبض و سایر اطلاعات مرتبط مشترکان، راه اندازی خدمات الکترونیکی و امکان رهگیری فرم های الکترونیکی بوده است.

خائیز با تشریح فرایند ارزیابی انجام شده گفت: به منظور سنجش و ارزیابی درگاه اطلاع رسانی شرکت های زیر مجموعه،  ابتدا پیش ارزیابی اولیه در شرکت ها انجام و در ادامه توسط دفتر آمار و فناوری اطلاعات آبفای استان تهران، ارزیابی نهایی به اجرا درآمد. 

۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید