اخبار

نشست مشترک مسئولان آبفا و نیروی انتظامی برگزار شد

نشست مشترک مسئولان آبفا و  نیروی انتظامی برگزار شد

با هدف تعامل هر چه بیشتر در رسیدگی به حوادث و هماهنگی در زمینه انجام فعالیت های جاری، نشست مشترکی مابین مسئولان انتظامی شمال تهران با مسئولین شرکت آبفای منطقه یک برگزار شد.

مدیرعامل آبفای منطقه یک در این جلسه ضمن تبریک سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان عزیز، کمبود منابع آبی را موضوع روز عنوان کرد و با تاکید بر اهمیت توجه به این مسئله، گفت: میزان بارش ها در سال آبی جاری، نسبت به بلند مدت 46 ساله 29 درصد و نسبت به سال آبی قبل  16 درصد کاهش داشته است و این کاهش تاثیرات منفی فراوانی بر منابع آبی نه تنها در فصل تابستان بلکه در تمامی طول سال بر جای می گذارد.

احمد سلامت افزود: در حوزه منابع آبی، کشور خشکسالی هستیم که ضرورت رعایت صرفه جویی را برای تمامی ادوار ایجاب می نماید.

وی در ادامه توجه و همکاری مسئولان انتظامی برای جلوگیری از هدر رفت آب از طریق بر خورد قانونی با انشعابات غیر مجاز را از مهمترین راهکارهای کنترل و مقابله با بحران آبی عنوان و خاطر نشان کرد: انشعابات غیر مجاز علاوه بر ایجاد مشکلات کیفی و بهداشتی، باعث هدر رفت آب نیز می شوند.

مدیرعامل آبفای منطقه یک در پایان ضمن تشکر از مسئولان انتظامی در زمینه همکاری های گذشته و تاکید بر همکاری های بیشتر، اظهار داشت: همکاری موثر و سازنده سازمان های خدمت رسانی همچون شرکت آب و فاضلاب، راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی زمینه  رفاه و آسایش هر چه بیشتر شهروندان را فراهم می کند.

در ادامه این نشست که به همت دفتر حراست و امور محرمانه آبفای منطقه یک برگزار شد، معاونان نظارت بر بهره برداری،‌مهندسی و توسعه، درآمد و امور مشترکین، مدیر دفتر حقوقی و همچنین مدیران نواحی سه گانه دیدگاه ها و نظرات خود در زمینه های مختلف از جمله نحوه رسیدگی به حوادث اضطراری و هماهنگی برای اجرای پروژه های شرکت، همکاری برای قطع و جمع آوری انشعابات غیر مجاز، جلوگیری از سرقت دریچه های آب و فاضلاب  و همچنین شناسایی و دستگیری جاعلین عناوین مرتبط با شرکت را مطرح کردند.

در این نشست همچنین مسئولان انتظامی نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در مورد ایجاد تعامل هر چه بیشتر در  زمینه های کاری و خدمت رسانی پرداختند . 

۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۵

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید