اخبار

شناسایی 55 رشته انشعاب غیرمجاز در آبفای منطقه یک

شناسایی 55 رشته انشعاب غیرمجاز در آبفای منطقه یک

معاون درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه یک از اجرای طرح پیمایش و شناسایی 55 فقره انشعاب غیرمجاز در فضاهای سبز محدوده این شرکت خبر داد.

غلامرضا محتسبی با اعلام این خبر گفت: با توجه به محدودیت منابع آبی و کم آبی سال جاری و جلوگیری از هدر رفت ظاهری آب، این طرح در دستور کار معاونت درآمد و امور مشترکین قرار گرفت و تاکنون از تعداد 373 مورد پارک و فضای سبز، کار پیمایش 255 مورد انجام شده است.

وی با اشاره به شناسایی 55 فقره انشعاب غیرمجاز در جریان پیمایش های انجام شده اظهار داشت: پرونده ویژه ای برای این انشعاب ها تشکیل شده و اقدامات لازم در زمینه تغییر وضعیت این انشعاب ها و اجرای اقدامات قانونی لازم در این زمینه در حال انجام است.

محتسبی در پایان همچنین از اجرای طرح کنترل و بررسی کلیه کنتورهای فضای سبز در نوبتی قطر سنگین(نوبتی خاص) خبر داد و افزود: برخی از کنتورهای مغناطیسی قطر سنگین و فضای سبز با قطر یک اینچ و بالاتر که توسط پیمانکار نصب شده اند، در زمینه محاسبه میزان آب مصرفی با مشکلاتی مواجه بوده اند و به همین منظور هم‌اکنون مراحل شناسایی و رفع این مشکلات و محاسبه میزان آب مصرفی مراکز استفاده کننده از این کنتورها در حال انجام است.     

۲۱ اَمرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید