اخبار

قابل توجه مشترکان آبفای منطقه یک؛امکان محاسبه قبض از طریق درگاه اینترنتی فراهم شد

قابل توجه مشترکان آبفای منطقه یک؛امکان محاسبه قبض از طریق درگاه اینترنتی  فراهم شد

معاون درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه یک با اعلام این خبر اظهار داشت: مشترکان محترم می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://t1ww.tpww.ir  در سربرگ خدمات الکترونیک و زیر منوی محاسبه قبض نسبت به محاسبه میزان آب بهای مصرفی اقدام کنند.

غلامرضا محتسبی در خصوص چگونگی استفاده از این خدمات گفت: مشترکان با ورود به این بخش با مشخص کردن نوع کاربری، تعداد واحد، فاضلاب بها و سایر  موارد  می توانند رقم  آب بهای خود را مشاهده کنند.

محتسبی با اشاره به اینکه تمامی این اطلاعات در قبوض آب مصرفی مشترکان وجود دارد، گفت:  مشترکان همه این اطلاعات را می توانند از قبوض آب استخراج کنند. البته مشترکان علاوه بر محاسبه قبض می توانند برای محاسبه میزان آب بهای مصرفی خود مابین دوره های قرائت نیز اقدام کنند و از این طریق از مصرف بیش از الگوی مصرف جلوگیری به عمل آورند.

وی در این خصوص اظهار داشت: آخرین میزان مصرف آب به متر مکعب و همچنین دوره قرائت در قبوض آب بها ثبت می شود.  به عنوان مثال اگر دوره قرائت از 16 خرداد تا اول مرداد ماه و  آخرین رقم کنتور 365 متر مکعب باشد، مشترکان در روز 20 مرداد می توانند با مراجعه به کنتور، نسبت به استخراج رقم جدید اقدام کنند و با کم کردن این رقم از عدد 365، میزان مصرف 20 روزه اخیر خود را به دست آورده و با وارد کردن آن در سامانه نسبت به محاسبه میزان آب بها اقدام کنند.

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید