اخبار

با هدف نهادینه سازی فرهنگ مصرف؛ پیام های صرفه جویی درمطبوعات چاپ شد

با هدف نهادینه سازی فرهنگ مصرف؛ پیام های صرفه جویی درمطبوعات چاپ شد

به منظور فرهنگ سازی در زمینه استفاده صحیح از آب، اطلاع رسانی و  آموزش فرهنگ مصرف آب و مصاحبه معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک در نشریات مختلف درج شد.

به گزارش روابط عمومی، درج پیام صرفه جویی در روزنامه های جام جم، اقتصاد ملی، حمایت، صبح اقتصاد و روزان و دعوت شهروندان به مصرف بهینه این ودیعه الهی بخشی از فعالیت روابط عمومی آبفای منطقه یک در هفته صرفه جویی بوده است.

براساس این گزارش، بخش دیگری از فعالیت های رسانه  ای در هفته صرفه جویی، هماهنگی به منظور انجام مصاحبه با مسئولین شرکت بود و طی آن در دو نوبت مصاحبه رادیویی علی اکبر ملکوتی، معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک از رادیو تهران پخش شد. علاوه بر این مصاحبه این مقام مسئول با نشریه همشهری محله شهرداری منطقه دو نیز چاپ و در اختیار شهروندان محترم قرار گرفت.

خاطر نشان می شود در این هفته، نشریه همشهری محله شمیران وابسته به شهرداری منطقه یک تهران نیز به چاپ ویژه نامه صرفه جویی در مصرف آب اقدام و آموزش های لازم را در قالب مطالب مختلف از جمله خبر، گزارش و پیام به شهروندان ارائه کرد. 

گفتنی است طی این مدت مجله آموزشی- تحلیلی «کودکی» نیز با هدف همیاری در زمینه آموزش فرهنگ مصرف،  با همکاری روابط عمومی شرکت آبفای منطقه یک اقدام به چاپ مطالب متنوع در این زمینه در آخرین شماره خود کرده است.   

۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید