اخبار

نشست معاون درآمد و امورمشترکین منطقه یک با ماموران قرائت ناحیه نیاوران

نشست معاون درآمد و امورمشترکین منطقه یک با ماموران قرائت  ناحیه نیاوران

نشست مشترک معاون درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه یک با ماموران قرائت کنتور ناحیه نیاوران به منظور تبادل نظر و آشنایی با نقطه نظرات و مسائل این همکاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، در این نشست که در محل نمازخانه ساختمان ناحیه دو برگزار شد، غلامرضا محتسبی معاون درآمد و امور مشترکین، واحد قرائت کنتور را حساس ترین واحد شرکت و جایگاه مامورین را مهمترین جایگاه در شرکت دانست و گفت:  مامورین قرائت باید تمام ویژگیها ، ریزه کاری های فنی و شاخصه های تکریم و جلب رضایت مشترکین که یکی از اصلی ترین شعارها و اهداف شرکت است را داشته باشند. علاوه بر این پیوند ایده آل شرکت  وسایر اجزاء آن از جمله مسائل بودجه ای و درآمدی توسط ماموران قرائت شکل می گیرد.  

 وی ادامه داد:  تراز و معیار سنجش و ملاک درآمدی شرکت در اختیار مامورین قرائت قرار دارد و  و ممکن است برخی مواقع مشکلاتی به خاطر عدم وجود دقت نظر در این مقوله مهم و حیاتی پدیدار شود. به همین خاطر ما باید با تعامل، همفکری و استفاده از تجربیات مان برای رفع این مشکلات راهکارهایی مستدل ارائه نمائیم.

معاون درآمد و امور مشترکین در خاتمه اظهار داشت دفتر معاونت در هر زمانی پذیرای حضور و ارائه نظرات ماموران قرائت است.

در پایان این جلسه که با حضور مدیر دفتر نظارت بر امور مشترکین و همچنین مدیر آب و فاضلاب ناحیه دو برگزار شد، مامورین قرائت به طرح مسائل و موانع کاری خود پرداختند و معاون درآمد و امور مشترکین نیز قول مساعد داد این مسائل و مشکلات را براساس اختیارات قانونی پیگیری و راه حل های ممکن را بررسی نماید.  

۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید