اخبار

انشعاب غیر مجاز پارک توحید در مجیدیه شمالی قطع شد

انشعاب غیر مجاز پارک توحید در مجیدیه شمالی قطع شد

با تلاش نیروهای عملیات ناحیه یک و دفتر حراست و امور محرمانه آبفای منطقه یک، انشعاب غیرمجاز یک اینچی پارک توحید کشف و جمع آوری شد.

رئیس قسمت بهره برداری ناحیه یک با اعلام این خبر اظهار داشت: این انشعاب غیرمجاز نیز همانند بسیاری دیگر از موارد غیرمجاز استفاده از آب شرب جهت آبیاری فضای سبز شهرداری و این بار مربوط به شهرداری منطقه چهار بود.

کیوان مظفری در خصوص چگونگی کشف این انشعاب گفت: طی تماس های برقرار شده از سوی همکاران پست امداد زرگنده با مشترکان به منظور نظرسنجی تلفنی در خصوص سنجش میزان رضایت از عملکرد اکیپ های امداد، یکی از مشترکان نسبت به اعلام این انشعاب غیرمجاز اقدام کرد.

وی ادامه داد: پس از اطلاع از این مورد، نیروهای عملیاتی بلافاصله به محل اعزام و با بررسی های صورت گرفته، مشخص شد پیمانکار فضای سبز پارک توحید در مجیدیه شمالی اقدام به نصب  یک رشته انشعاب غیرمجاز یک اینچی از خط لوله این محدوده کرده است.

مظفری در خاتمه گفت: پس از محرز شدن استفاده غیر مجاز از آب شرب، کمیته انشعاب های غیرمجاز شرکت وارد عمل و نسبت به قطع این انشعاب اقدام کرد. علاوه بر آن شکایتی نیز از سوی دفتر حقوقی در این خصوص در دادگاه طرح شده است.   

۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۵:۳۵

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید