اخبار

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران به مناسبت فرارسیدن سال نو

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران به مناسبت فرارسیدن سال نو

بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه ی جهان، آیینه تمام نمای قدرت خداوندی  می شود. حلول سال نو و فرا رسیدن بهاران،  هنگامه حیات بخش کائنات ، معجزه آب و آفتاب و زمین ، شکوه زیباییها و تجلی اراده لایزال الهی و رحمت بیکران خداوندیش را به تمامی تلاش گران شرکت آب و فاضلاب استان تهران و همکاران خودم در شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تبریک می گویم.

هر بهاران هنگامه ایست تا با دریافت انرژی مثبت از طبیعت، بتوانیم سالی پربار و سرشار از موفقیت را با حول و قوه الهی شروع نماییم و در جهت رضای خداوند و تحقق اهداف شرکت و تامین رضایت هر چه بیشتر مشترکان محترم قدم‌های بلندتری برداریم. امیداورم در سایه تلاش ارزنده و همدلی شبانه روزی تمامی همکاران شرکت آب و فاضلاب منطقه یک، با عزمی راسخ و قدم هایی استوار به منظور بالندگی روزافزون شرکت گام های بلندتری برداریم.

  امید است این بهار طلوع صبح امید و تبلور ترنم شادمانی درگستره هستی باشد و در سایه رحمت گستراننده ی مهربانیها و تلاش و پشتکار تمامی زحمت کشان این مرز و بوم،  سالی پربار و پرعزت برای میهن عزیزمان ایران حاصل شود.

در  این ایام خجسته و نیکو، سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای تمامی زحمت کشان صنعت آبفا و همکاران گرامی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک از درگاه خداوند متعال آرزو دارم.

احمد سلامت

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره

 شرکت آب و فاضلاب منطقه یک

 

۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید