اخبار

گواهی نامه سیستم مدیریت انرژی برای آبفای منطقه یک صادر شد

گواهی نامه سیستم مدیریت انرژی برای آبفای منطقه یک صادر شد
این گواهی نامه بر اساس استاندارد بین الملی ISO50001 برای آبفای منطقه یک صادر شده است.

معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک از دریافت گواهی مدیریت سیستم  انرژی بر اساس استاندارد بین الملی ISO50001 برای آبفای منطقه یک خبر داد.

علی اکبر ملکوتی با اعلام این خبر اظهار داشت: مقدمات پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی در آبفای منطقه یک با تلاش همکاران دفتر مدیریت مصرف و انرژی از سال 1391 شروع شد و با همکاری شرکت مشاور، ممیزی جامع کلیه ساختمان های تحت پوشش شرکت از نظر مولفه های لازم برای استقرار این سیستم انجام شد.

وی افزود: با اتمام ممیزی جامع در خرداد ماه سال جاری  اقداماتی همچون تعیین نماینده های انرژی در ساختمان های تحت پوشش، برگزاری دوره های آموزشی در سطوح کارشناسی و مدیریتی، نصب زمان سنج و  مستندسازی انجام و آمادگی لازم برای اجرای ممیزی داخلی به منظور ارزیابی برای دریافت گواهی مدیریت سیستم انرژی(ISO 50001)  در شرکت ایجاد شد.

ملکوتی در ادامه گفت:‌در نهایت با همکاری معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی، ممیزی شخص ثالث انجام و شرکت برای دریافت این گواهی نامه حائز صلاحیت تشخیص داده شد و گواهی مذکور برای شرکت صادر گردید.

معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک در خاتمه استفاده از صفحه (پنل) و آبگرمکن خورشیدی جهت تامین برق وآب گرم ساختمانهای  پست های امداد را از برنامه های سال آینده دفترمدیریت مصرف آبفای منطقه یک عنوان کرد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید