اخبار

مسئولان آبفای منطقه یک و راهنمایی و رانندگی نشست مشترک برگزار کردند

مسئولان آبفای منطقه یک و راهنمایی و رانندگی نشست مشترک برگزار کردند
این نشست با هدف تعامل هر چه بیشتر در رسیدگی به حوادث و فعالیت های جاری برگزار شد

به همت دفتر حراست وامور محرمانه آبفای منطقه یک، نشست مشترک مسئولین راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی شمال تهران با مسئولین شرکت آبفای منطقه یک با هدف تعامل هر چه بیشتر در رسیدگی به حوادث و فعالیت های جاری برگزار شد.

مدیرعامل آبفای منطقه یک در این جلسه بر تعامل هرچه بیشتر سازمان های خدمت رسان تاکید کرد و گفت: همکاری موثر و سازنده سازمان هایی همچون شرکت آب و فاضلاب، راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی زمینه رفاه و آسایش مردم را فراهم می کند.

اصغر کرمی با مثبت ارزیابی کردن همکاری های گذشته افزود: امیداوریم در آینده نیز این همکاری و تعامل تداوم داشته باشد و از هر دو سو شاهد تقویت این تعامل باشیم.

در ادامه این نشست معاون نظارت بر بهره برداری،‌معاون مهندسی و توسعه، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه و مدیران نواحی سه گانه آبفای منطقه یک به طرح دیدگاه ها و نظرات خود در زمینه مسائل مختلف از جمله نحوه رسیدگی به حوادث اضطراری و هماهنگی برای اجرای پروژه های شرکت، همکاری برای قطع و جمع آوری انشعاب های غیر مجاز و جلوگیری از سرقت دریچه های آب و فاضلاب  پرداختند و بحث و تبادل نظر در این زمینه با مسئولان راهنمایی و رانندگی انجام شد.

۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید