اخبار

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت آبفای منطقه یک برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت آبفای منطقه یک برگزار شد
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با هدف ارج نهادن به مقام شهدا ، جانبازان و ایثارگران میهن عزیز اسلامی ، با حضور بسیجیان ،معاونین و مدیران و جمع کثیری از همکاران شرکت برگزار شد.

 به همت پایگاه بسیج امام هادی(ع) آبفای منطقه یک ، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با هدف ارج نهادن به مقام شهدا ، جانبازان و ایثارگران میهن عزیز اسلامی ،  با حضور بسیجیان ،معاونین و مدیران و جمع کثیری از همکاران شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، در این مراسم که با عنوان همایش« روشنگری وبصیرت ، مقابله با تهدید نرم» برگزار شد، سردار محسن اسکندری از فرماندهان وجانبازان هشت سال دفاع مقدس و از هادیان سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ذکر خاطراتی از روزهای آغازین جنگ تحمیلی وحمله دشمن بعثی به کشورمان و رشادت های جمعی از فرماندهان نیروهای هوایی پرداخت.

در ادامه این برنامه قرعه کشی مسابقات« 30 روز، 30 پیام »و «هفته دفاع مقدس» برگزار و طی آن به 22نفر از همکاران برگزیده جوایزی اهداء شد.

خاطر نشان می شود در انتهای این مراسم نفرات برتر مسابقات تیراندازی هفته دفاع مقدس نیز جوایز و لوح تقدیر خود را دریافت نمودند.

۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۶:۱۷

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید