اخبار

هشت رشته انشعاب آب غیر مجاز در شهرک غرب کشف و جمع آوری شد

هشت رشته انشعاب آب غیر مجاز در شهرک غرب  کشف و جمع آوری شد
تمامی این انشعاب ها که قطرهایی بین یک دوم تا دو اینچ داشته اند، توسط پیمانکاران شهرداری منطقه دو تهران و غالباً در پارک ها و فضاهای سبز مورد استفاده قرار می گرفته است.

با انجام عملیات ضربتی گروه انشعاب های آب غیر مجاز آبفای منطقه یک، هشت رشته انشعاب غیر مجاز در محدوده شهرک غرب شناسایی و جمع آوری شد. 

دبیر کمیته انشعاب های غیر مجاز آبفای منطقه یک با اعلام این خبر گفت:  تمامی این انشعاب ها که قطرهایی بین یک دوم تا دو اینچ داشته اند،  توسط پیمانکاران شهرداری منطقه دو تهران و غالباً در پارک ها و فضاهای سبز مورد استفاده قرار می گرفته است.

رحیم آهنگری در خصوص چگونگی انجام این عملیات گفت: این انشعاب ها پس از برقراری تماس های مردمی با سامانه 122 آبفای استان تهران و با مراجعه گروه انشعاب های غیر مجاز شرکت به پارک های مولانا، سپهر، دریا، سروناز و گلگشت کشف و جمع آوری شد.

وی ادامه داد: متاسفانه فضاهای تحت پوشش شهرداری منطقه دو تهران محلی برای سوء استفاده پیمانکاران شده است و در گذشته نیز بارها شاهد شناسایی انشعاب های غیر قانونی آب در این محدوده بوده ایم.

آهنگری در پایان خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون، 11 رشته انشعاب غیر مجاز در محدوده شرکت جمع آوری شده است که علاوه بر این هشت رشته انشعاب، جمع آوری انشعاب هایی در پاسداران، اختیاریه و کامرانیه از دیگر فعالیت های گروه شناسایی بوده است.

۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید