اخبار

با حضور مسئولان آبفای استان تهران؛ سامانه اطلاعات مکانی ناحیه سه آبفای منطقه یک ارزیابی شد

با حضور مسئولان آبفای استان تهران؛ سامانه اطلاعات مکانی ناحیه سه آبفای منطقه یک ارزیابی شد
این سامانه با حذف نقشه های فیزیکی و در اختیار قرار دادن اطلاعات مختلف، به نیروهای عملیاتی این فرصت را می دهد تا در هر مکانی و در سریع ترین زمان، امکان دسترسی به اطلاعات و انجام فعالیت های محوله را داشته باشند.

سامانه اطلاعات مکانی(GIS) ناحیه شهرک غرب آبفای منطقه یک با حضور جمعی از مسئولان آبفای استان تهران مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، با راه اندازی این سامانه، تمامی اطلاعات مکانی همچون شماره اشتراک، اطلاعات کنتور، اطلاعات نقشه های جغرافیایی، محل دقیق لوله های آب رسانی و ... در اختیار قسمت های مختلف از جمله نیروهای عملیاتی و امور مشترکین قرار می گیرد.

براساس این گزارش، این سامانه با حذف نقشه های فیزیکی و در اختیار قرار دادن اطلاعات مختلف،  به نیروهای عملیاتی این فرصت را می دهد تا در هر مکانی و در سریع ترین زمان، امکان دسترسی به اطلاعات و انجام فعالیت های محوله را داشته باشند.

گفتنی است استفاده از 14 دستگاه تبلت با سیستم عامل ویندوز  برای سراکیپ های امداد و نصب سه دستگاه تلویزیون LCD   برای کنترل و مدیریت شبکه توزیع از دیگر امکاناتی است که توسط معاونت مهندسی و توسعه آبفای منطقه یک و با هدف تسهیل خدمات رسانی به مشترکان در اختیار نیروهای عملیاتی قرار گرفته است.

لازم به ذکر است این مراسم با حضور  معاون برنامه ریزی ، مدیر حراست و دبیر کمیته GIS ،  مدیر دفتر GIS و مدیر انفورماتیک آبفای استان تهران و جمعی از مسئولان آبفای منطقه یک برگزار شد.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۳:۵۷

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید