اخبار

در شش ماهه دوم سال گذشته انجام شد؛تعمیر و تعویض 26 دستگاه شیر قطع و وصل در شرکت آبفای منطقه یک

در شش ماهه دوم  سال گذشته انجام شد؛تعمیر و تعویض 26 دستگاه شیر قطع و وصل در شرکت آبفای منطقه یک
با توجه به شرایط جغرافیایی آبفای منطقه یک تعداد 480 دستگاه شیر سنگین با قطر بالاتر از 300 میلی متر برای مدیریت شبکه توزیع آب وجود دارد

با تلاش قسمت بهره برداری شرکت آبفای منطقه یک 26 دستگاه شیر سنگین قطع و وصل در شش ماهه دوم سال گذشته تعمیر و تعویض شد.

معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک با اعلام این خبر گفت: این عملیات در راستای به برنامه اعلامی معاونت نظارت بر بهره برداری آبفای استان تهران و با تعمیر 12 و تعویض 14 دستگاه شیرقطع و وصل انجام شد.

علی اکبر ملکوتی افزود: در جریان عملیات های انجام شده 10 دستگاه شیر قطع و وصل500 میلی متری و 8 دستگاه شیر 400 میلی متری تعمیر و تعویض شد. همچنین دیگر شیرهای تعمیر و تعویض شده نیز  قطرهایی بین  350 تا 700 میلی متر داشته اند.

علی اکبر ملکوتی در ادامه  به تشریح هدف این عملیات ها پرداخت و گفت: فرسودگی و قدمت زیاد شیرها و افزون بر آن جلوگیری از هدر رفت آب از جمله مهمترین دلایل انجام عملیات های جاری بود.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط جغرافیایی آبفای منطقه یک تعداد 480 دستگاه شیر سنگین با قطر بالاتر از 300 میلی متر برای مدیریت شبکه توزیع آب وجود دارد که نگهداری و بهسازی این تجهیزات از اهمیت زیادی برخوردار است.

ملکوتی در پایان از برنامه شرکت آبفای منطقه یک برای تجهیز شیرهای سنگین به سیستم های کنترل از راه دور و عملگرهای برقی برای باز و بسته کردن این دستگاه ها در آینده نزدیک خبر داد.

۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید