اخبار

با انجام 3000 متر لوله گذاری؛شبکه آب رسانی بازار تجریش بازسازی شد

با انجام 3000 متر لوله گذاری؛شبکه آب رسانی بازار تجریش بازسازی شد
این عملیات همزمان با اجرای فعالیت عمرانی برای بازسازی خطوط لوله فرسوده خیابان های جورابچی و سلیمان زاده و با نصب 46 دستگاه شیرخط و شیرآتش نشانی در قطرهای 80، 100 و 150 میلی متر انجام شد.

شبکه آب رسانی امام زاده صالح(ع) و بازار تجریش با انجام 3000 متر لوله گذاری بازسازی شد.

معاون مهندسی و توسعه آبفای منطقه یک با اعلام این خبر گفت:  این عملیات همزمان با اجرای فعالیت عمرانی برای بازسازی خطوط لوله فرسوده خیابان های جورابچی و سلیمان زاده و با نصب 46 دستگاه شیرخط و شیرآتش نشانی در قطرهای 80، 100 و 150 میلی متر انجام شد.

فرهاد فرشین فرسودگی خطوط شبکه را مهمترین علت انجام این عملیات عنوان کرد و افزود: وقوع مشکلاتی از جمله شکستگی و آب زدگی خطوط لوله و همچنین قطر 2 اینچی خط لوله که مشکلاتی همچون افت فشار شبکه توزیع را در پی داشت، از عمده ترین دلایل انجام این عملیات بود.

وی ادامه داد: با پایان این عملیات، 200 رشته انشعاب آب مشترکان بر روی خط جدید قرار گرفت و  شبکه آب این امام زاده و همچنین محدوده بازار تجریش به عنوان یکی از قدیمی ترین شبکه های توزیع آب تهران به طور کامل بازسازی شد.  

معاون مهندسی و توسعه آبفای منطقه یک در پایان از انجام 400 متر لوله گذاری برای بازسازی خط لوله خیابان بوکان در محدوده نیاوران و همچنین لوله گذاری  برای واگذاری انشعاب در محله فرحزاد خبر داد.

۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۳:۵۱

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید