اخبار

دوره آموزشی«پیشگیری از حوادث و اصول ایمنی تاسیسات » در شرکت آبفای منطقه یک برگزار شد

دوره آموزشی«پیشگیری از حوادث و اصول ایمنی تاسیسات » در شرکت آبفای منطقه یک برگزار شد
آموزش اصول حفاظت فردی کارگران در هنگام فعالیت با دستگاه های عملیاتی، پیشگیری از بروز حوادث و همچنین آموزش اصول نگهداری تجهیزات از مهمترین مسائل مطرح شده در این کلاس بود

یک دوره کلاس آموزشی با عنوان «پیشگیری از حوادث و اصول ایمنی تاسیسات» برای 86 نفر از کارکنان ناحیه سه آبفای منطقه یک برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک مدیر دفتر بهره وری منابع انسانی شرکت با اعلام این خبر گفت: این دوره به منظور آشنایی همکاران بخش های شغلی 7000 و 8000 با نکات ایمنی و حفظ سلامت نیروی انسانی به عنوان سرمایه های اصلی شرکت و به حداقل رساندن خسارت مادی و معنوی وارد شده به شرکت برگزار شد.

علی فضل اللهی افزود: آموزش اصول حفاظت فردی کارگران در هنگام فعالیت با دستگاه های عملیاتی، پیشگیری از بروز حوادث و همچنین آموزش اصول نگهداری تجهیزات از مهمترین مسائل مطرح شده در این کلاس بود.

 وی ادامه داد: شرکت کنندگان در این دوره در سه گروه و به مدت 40 ساعت، پیشگیری از حوادث و اصول ایمنی در تاسیسات آب و فاضلاب را فرا گرفتند.

لازم به ذکر است این دوره با همکاری دفتر بهره وری نیروی انسانی آبفای منطقه یک و مرکز پژوهشی راهبردی آب آزما در محل نمازخانه ناحیه شهرک غرب برگزار شد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید