اخبار

بازدید مشاور وزیر نیرو در امور مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از شرکت آبفای منطقه یک

بازدید مشاور وزیر نیرو در امور مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از شرکت آبفای منطقه یک
مشاور وزیر نیرو در این برنامه از فعالیت های صورت گرفته در ارتباطات با مدیریت بحران در محدوده آبفای منطقه یک به خصوص در زمان برگزاری اجلاس سران کشورهای غیر متعهد قدردانی کرد .

مشاور وزیر نیرو در امور مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در  بازدید از شرکت آبفای منطقه یک، فعالیت های صورت گرفته در این زمینه را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، در این برنامه میثم جعفرزاده، از فعالیت های صورت گرفته درارتباط با مدیریت بحران در محدوده آبفای منطقه یک به خصوص در زمان برگزاری اجلاس سران کشورهای غیر متعهد قدردانی کرد .

 براساس این گزارش در ادامه این جلسه مدیرعامل آبفای منطقه یک  گفت: فعالیت در صنعت آب و فاضلاب به شکلی است که تصمیم گیران نه فقط در سطح برنامه ریزی بلکه همیشه باید برای مقابله با بحران آمادگی داشته باشند.

اصغر کرمی فعالیت های صورت گرفته در شرکت آبفای منطقه یک برای آمادگی مقابله با بحران را مثبت ارزیابی کرد و افزود: خوشبختانه در مجموعه آبفای منطقه یک برنامه ریزی به شکلی است که ما علاوه بر پیش بینی و آمادگی برای مقابله با بحران های آتی، به صورت مداوم و روزانه نیز با پایش برخط (آنلاین) شبکه و کنترل حوادث و اتفاقات برای بروز هر اتفاقی آمادگی داریم.

وی در پایان مهمترین اقدامات صورت گرفته در شرکت آبفای منطقه یک در زمینه مدیریت بحران را برشمرد و گفت: سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) برای نخستین بار در بین شرکت های زیر مجموعه آبفای استان تهران در این شرکت راه اندازی شد و افزون بر آن میزان بازسازی شبکه در محدوده شرکت نیز در سال جاری  به  شکل محسوسی افزایش داشته است و در حالی که در سال گذشته برای بازسازی 5/2 کیلومتر  شبکه برنامه ریزی شده بود، در  سال جاری 5/10 کیلومتر از شبکه تاکنون بازسازی شده است.

در ادامه این برنامه، مشاور وزیر نیرو با هیات همراه و مسئولین آبفای منطقه یک با حضور در ناحیه دو نیاوران از فعالیت های صورت گرفته در محدوده شرکت از جمله راه اندازی سیستم اطلاعات جغرافیایی، آزمایشگاه آب، دستگاه های واتر جت  و ویدئومتری فاضلاب و نرم افزار ثبت حادثه بازدید کردند.

۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید