اخبار

با انجام 3000 متر لوله گذاری؛ قدیمی ترین شبکه فاضلاب تهران بازسازی می شود

با انجام 3000 متر لوله گذاری؛ قدیمی ترین شبکه فاضلاب تهران بازسازی می شود
با تلاش های صورت گرفته این عملیات 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تاکنون 1500 متر از خطوط لوله شبکه فاضلاب این تصفیه خانه با استفاده از لوله پلی اتیلن 315 میلی متری بازسازی شده است.

شبکه فاضلاب تصفیه خانه صاحبقرانیه به عنوان قدیمی ترین شبکه فاضلاب تهران، با انجام 3000 متر لوله گذاری بازسازی می شود.

معاون مهندسی و توسعه آبفای منطقه یک با اعلام این خبر گفت:  با تلاش های صورت گرفته این عملیات 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و  تاکنون 1500 متر از خطوط لوله شبکه فاضلاب این تصفیه خانه  با استفاده از لوله پلی اتیلن 315 میلی متری بازسازی شده است.

فرهاد فرشین فرسودگی خطوط شبکه را علت انجام این عملیات عنوان کرد و افزود: با توجه به فرایند طولانی دریافت مجوز حفاری، این عملیات به گونه ای برنامه ریزی شده است که تا زمان بازسازی کامل شبکه، مشترکان همچنان از شبکه قدیمی استفاده خواهند کرد و با پایان این عملیات، شبکه سابق از مدار خارج و  مشترکان به شبکه جدید اتصال خواهند یافت.  

وی ادامه داد: تصفیه خانه فاضلاب صاحبقرانیه در سال 1334 به بهره برداری رسید و  به عنوان قدیمی ترین تصفیه خانه فاضلاب  تهران از آن یاد می شود.

معاون مهندسی و توسعه آبفای منطقه یک در پایان از بازسازی شبکه فاضلاب خیابان حسن سیف در محدوده شهرک غرب در آینده نزدیک خبر داد.

۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید