اخبار

آیین معارفه سرپرست جدید ناحیه دو شرکت آبفای منطقه یک برگزار شد

آیین  معارفه  سرپرست جدید ناحیه دو  شرکت آبفای منطقه یک برگزار شد
آیین تودیع و معارفه مدیر ناحیه دو شرکت آب و فاضلاب منطقه یک برگزار و طی آن غلامرضا سیف به عنوان سرپرست جدید این ناحیه معرفی شد.

آیین تودیع و معارفه مدیر ناحیه دو شرکت آب و فاضلاب منطقه یک برگزار و طی آن غلامرضا سیف به عنوان سرپرست جدید این ناحیه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، مدیر عامل شرکت در این مراسم از تلاش های اردشیر نصیری مدیر سابق این ناحیه و همچنین فرهاد فرشین، سرپرست ناحیه قدردانی و تشکر کرد و گفت: با توجه به توانمندی و تخصص سرپرست جدید، تمامی پرسنل ناحیه به دور از حاشیه در راه اعتلای خدمت رسانی به مشترکان و بهبود عملکرد ناحیه حداکثر تلاش خود را به عمل آورند.

اصغر کرمی افزود: آرامش، پرهیز از حاشیه، همکاری کامل با مجموعه  داخلی شرکت و نهادها و سازمان های دیگر و تحقق شاخص ها و اهداف شرکت مهمترین خواسته های من از این ناحیه است که با توجه به سوابقی که از آقای سیف سراغ دارم و  علاوه بر آن  فعالیت ایشان به عنوان مدیر ناحیه در منطقه 6 ، امیدوارم این اهداف محقق شود.

مدیرعامل آبفای منطقه یک در پایان علاوه بر اعطای حکم سرپرست جدید، اظهار امیداوری کرد خدمات رسانی ناحیه به خصوص در بخش مشترکین روند رو به رشدی داشته باشد.

۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۴:۱۹

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید