اخبار

در محدوده آبفای منطقه یک انجام شد: تعویض و تعمیر 9 دستگاه شیر شبکه در محدوده میدان قدس

در محدوده آبفای منطقه یک انجام شد: تعویض و تعمیر 9 دستگاه شیر شبکه در محدوده میدان قدس
تعویض این شیرها با برنامه ریزی مدون و طی چندین مرحله بازدید و مانور شیر های قطع و وصل شبکه انجام شد

با تلاش نیروهای عملیاتی ناحیه نیاوران آبفای منطقه یک، 9 دستگاه شیرخط و شیر آتش نشانی در محدوده میدان قدس و میدان تجریش تعمیر و تعویض شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، معاون نظارت بر بهره برداری شرکت  با اعلام این خبر، گفت: تعویض این شیرها با برنامه ریزی مدون  و طی چندین مرحله بازدید و مانور شیر های قطع و وصل شبکه انجام شد که در نتیجه آن تعداد پنج دستگاه شیرخط و شیرآتش نشانی 80، 100، 350 و 400 میلیمتری تعویض و سه دستگاه شیرخط و سه راه 350،  400 و 500  میلی متری نیز تعمیر و علاوه بر آن یک دستگاه شیرخط 100 میلی متری نصب شد.

علی اکبر ملکوتی نشت آب از شیرها و فرسودگی آنها را از مهمترین دلایل انجام این عملیات عنوان کرد و افزود: به دلیل عدم کارایی شیرخط 400 میلی متری میدان قدس ،تعویض این شیر در برنامه کاری واحد عملیاتی ناحیه نیاوران قرارگرفت که این مهم با تلاش و همت واحدهای عملیاتی در کمترین زمان ممکن انجام شد.

وی ایجاد کمترین میزان قطع آب برای مشترکان را از مهمترین اهداف شرکت در زمان انجام عملیات های بهره برداری دانست و خاطر نشان کرد: در حالی که براساس پیش بینی انجام شده قرار بود آب 5000 مشترک در این  دو عملیات  قطع شود، با جا به جایی خطوط و تغییر زون، در مرحله اول تنها آب حدود 50 مشترک در خیابان مقصودبیک و کاشانچی و در مرحله دوم نیز آب 200 مشترک در محدوده میدان قدس قطع شد.

۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۴:۰۸

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید