اخبار

آغاز واگذاری خدمات مشترکین آبفای استان تهران به دفاتر پیش‌خوان خدمات دولت

آغاز واگذاری خدمات مشترکین آبفای استان تهران به دفاتر پیش‌خوان خدمات دولت
در فاز نخست انجام 22 خدمت امور مشترکین به 1300 دفتر پیشخوان خدمات دولت واگذار می شود

انجام 22 خدمت حوزه امور مشترکین آبفای استان تهران طی مراسمی با حضور مدیرعامل آبفای استان تهران و رئیس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت به این دفاتر واگذار شد.

مدیرعامل آبفای استان تهران در مراسم گشایش ارائه خدمات در  دفتر پیشخوان خیابان ساقدوش در محدوده آبفای منطقه یک با بیان این خبر، گفت: آبفای استان تهران آمادگی ارائه این خدمات را به مشترکین محترم در 1300 دفتر پیشخوان در سطح استان تهران دارد و این امر در فاز نخست با راه اندازی نرم افزار امور مشترکان با پذیرش آنان انجام می شود و در فازهای بعدی قسمتی از کارهای اجرایی بر اساس گروه‌بندی اعلامی از سوی کانون دفاتر پیش‌خوان، به این دفاتر واگذار خواهد شد.

محمد پرورش کاهش رفت و آمد های درون شهری را از مهمترین مزایای خدمت حاضر عنوان کرد و افزود: مشترکانی که نیازمند دریافت خدمات امور مشترکین هستند می توانند با مراجعه به نزدیک ترین دفتر پیشخوان در سریع ترین زمان ممکن به این خدمات به صورت برخط(آنلاین) دسترسی پیدا کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده امیدواریم در دو سه ماه آینده، دفاتر پیش‌خوان به جای حدود 80 حوزه امور مشترکین آبفا تمامی خدمات حوزه مشترکین شرکت را انجام دهند و مشترکان را از مراجعه حضوری به شرکت آب و فاضلاب بی نیاز کنند.

پرورش در حاشیه این مراسم کیفیت آب تهران  را پایدار دانست و خاطر نشان کرد: با افزایش میزان استفاده از آب های سطحی در مناطق جنوبی تهران با تکمیل  پروژه ماملو به لطف خداوند آب شرب بهداشتی شهروندان این مناطق نیز یکنواخت شده و مشکلی از این لحاظ نداریم.

مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران در پایان در خصوص پروژه های شرکت که به مرحله بهره برداری رسیده اند، گفت:  اجرای حدود700 کیلومتر شبکه فاضلاب، تصفیه‌خانه‌ فاضلاب جنوب تهران، تصفیه‌خانه‌های فاضلاب شهرهای قدس، کهریزک و لواسان، اجرای حدود 1500 کیلومتر شبکه آب و فاضلاب، پروژه الغدیر یک برای آب‌رسانی به پرند و همچنین پروژه حضرت قمر بنی‌هاشم(رینگ تهران) با هزینه ای بالغ بر 1000 میلیارد تومان از جمله برنامه های درحال اجرای شرکت است.

 

۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید