اخبار

نشست مشترک مسئولین نیروی انتظامی و شرکت آبفای منطقه یک برگزار شد

نشست مشترک مسئولین نیروی انتظامی و  شرکت آبفای منطقه یک برگزار شد
مدیرعامل آبفای منطقه یک در این جلسه بر تعامل هرچه بیشتر دو نهاد آبفا و نیروی انتظامی تاکید کرد

به همت دفتر حراست وامور محرمانه آبفای منطقه یک، نشست مشترک مسئولین راهنمایی و رانندگی با مسئولین شرکت آبفای منطقه یک با هدف تعامل هر چه بیشتر در رسیدگی به حوادث و فعالیت های جاری برگزار شد.

مدیرعامل آبفای منطقه یک در این جلسه بر تعامل هرچه بیشتر  دو نهاد آبفا و نیروی انتظامی تاکید کرد و گفت:  با توجه به وظایف حساسی که شرکت آب و فاضلاب و نیروی انتظامی بر عهده دارند،  هماهنگی میان این دو نهاد به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم به عنوان مهمترین وظیفه ما، از اهمیت خاصی برخودار است.

اصغر کرمی با مثبت ارزیابی کردن همکاری های گذشته افزود: برخی مواقع به منظور رسیدگی به حوادث  شبکه و انجام تعمیرات برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به مشترکان و تاسیسات دولتی ما با محدودیت زمانی مواجه هستیم که امیدواریم در این مورد شاهد بیشترین همکاری از سوی عزیزان نیروی انتظامی باشیم.

وی افزود: در خصوص پروژه های مهمی همچون جا به جایی خطوط لوله در مسیر احداث تونل نیایش و بزرگراه صدر و همچنین آب رسانی به محله درکه با توجه به اهمیت موضوع و حساسیت های خاصی که وجود دارد، ما نیازمند ارتباطی سازنده و پویا با همکاران نیروی انتظامی هستیم تا بتوانیم وظیفه خطیر آب رسانی را  به بهترین نحوه ممکن انجام دهیم.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آبفای منطقه یک در حاشیه این مراسم و در خصوص بحث آب رسانی به محله درکه گفت: با تلاش های صورت گرفته عملیات لوله گذاری و آماده سازی 65 درصد از شبکه توزیع این محله  به اتمام رسیده است و در صورت تخصیص بودجه برای تکمیل خطوط انتقال آن، ما آمادگی واگذاری انشعاب به ساکنان این محله را داریم.

گفتنی است در این نشست معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک نیز به تشریح وضعیت جغرافیایی و اطلاعات کلی شرکت،  برای روسای کلانتری و پلیس راهور شمال تهران  پرداخت و در ادامه در مورد مسائل مختلف مرتبط با فعالیتهای کاری میان مسئولین آبفای منطقه یک و نیروی انتظامی بحث و تبادل نظر شد.

۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید